Грунтовно вивчивши основи політології, випускник, зрештою, має відчути себе повноцінним громадянином, реальним творцем справжньої демократії. Ф.Рудич

Статті доктора політичних наук Бабкіної О.В. за 2012 рік

1. Бабкіна О. В. Розвиток політології як науки та навчальної дисципліни: досвід національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова / О. В. Бабкіна // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. – Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін / голов. ред. О.В.Бабкіна. – К.: Видавництво Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, 2012. – Випуск 7. – С. 5–9.

2. Бабкіна О. В. Рецензія на монографію картунова О. В. «Інформаційне суспільство: аналіз політичних аспектів зарубіжних концепцій» / О. В. Бабкіна // Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. – Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін / голов. ред. О.В.Бабкіна. – К.: Видавництво Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, 2012. – Випуск 8. – С. 84–87.

3. Бабкіна О. В. Держава і громадянське суспільство: механізм стримувань і противаг / О. В. Бабкіна // Міжнародна наукова конференція «восьмі юридичні читання. Правові проблеми взаємодії влади і громадянського суспільства» 10-11 жовтня 2012 р. – (0,7 д.а. у друці).

4. Бабкіна О. В. Двадцять років політичної освіти в нашому університеті / О. В. Бабкіна // Міжнародна студентська науково-практична конференція «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття», травень 2012 року, НПУ ім. М. П. Драгоманова. – Київ, 2012. – (0,1 д. а. у друці).

5. Бабкіна О. В. Двадцять років політичної науки у вищих навчальних закладах України / О. В. Бабкіна // Конгрес політологів України «Політична наука в Україні: стан та перспективи розвитку» 18 травня 2012 року, Інститут політичних та етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса НАНУ. – Київ, 2012. – (0,7 д.а. у друці).

6. Бабкіна О. В. Транзитологія; Транспарентність; Ультиматум; Суб’єкти і об’єкти політики; Суспільний договір; Демократії теорії; Рівність; Поліархія; Патронаж; Партикуляризм; Політична наука (11 статей) // Політична енциклопедія. – К.: Парламентське видавництво, 2012 р. – (1, 62 д.а.).

Опитування

Шановні студенти! Що найбільше приваблює вас у навчально-виховному процесі, організованому кафедрою політичних наук?

Високий фаховий рівень викладачів - 28.6%
Дружня, тепла атмосфера навчання - 32.9%
Використання нетрадиційних та інтерактивних методів навчання - 10%
Надзвичайно нерозвідана і притягуюча глибина найцікавішої науки в світі - політології - 28.6%