Шановні колеги,

Вийшов черговий (31)  випуск збірника «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 22. Політичні науки та методика викладання соціально-політичних дисциплін». Це фаховий у галузі політології журнал категорії "Б"

З організаційних питань просимо звертатися за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">sj.politicalsciences@gmail.com

Достойний методологічний внесок кафедри політичних наук в розвиток вітчизняної політичної науки

Books 1Навіть в умовах політичної турбелентості, боротьби різноманітних політичних цінностей, науковий розвиток має  накопичувати позитивний та прогресивний досвід. Якщо говорити про специфікустану політичної науки в Україні за підсумками 2014- першої половини 2017 років вийшли друком багатотомні праці з політології під загальною редакцією Н.Хоми, де мала нагоду запропонувати свій фаховий метололоічний внесок фахівці з кафедри політичних наук під керівництвом Ольги Володимирівної Бабкіної.

Інтегративна багатотомна праця за загальною редакцією Н.Хоми присвячена розвитку політичної науки, формалізації понять, висвітленню найновіших трендів світової політології, застосуванню нової методології політичного аналізу та наданню компетентностей ПОЛІТОЛОГА.

Мало яка кафедра в університеті може похвалитися участю в настільки етапній, фундаментальній праці. Шість томів, більше 400 сторінок кожний, блискуче текстуальне і концептуальне наповнення, европейський рівень поліграфічного виконання.

В авторському колективі перший доктор політичних наук в Україні, завідувач кафедри політичних наук, професор О.В.Бабкіна, доктори політичних наук професори кафедри політичних наук: В.П.Горбатенко, О.В.Новакова, М.А.Остапенко, кандидати наук доценти кафедри політичних наук: О.Я.Волянюк, Л.М.Радченко, О.С.Дьоміна.

Матеріали для бібліографічного посилання:

1.                     Сучасна політична лексика: енциклопедичний словник-довідник / [І. Я. Вдовичин, Л. Я. Угрин, Г. В. Шипунов та ін.]; за наук. ред.. Хоми Н. М. - Львів: «Новий Світ-2000», 2015. – 396 с.

2.                     Політологія: навчальний енциклопедичний словник довідник для студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації / За наук. ред. д-ра політ. н. Н. М. Хоми [В. М. Денисенко, О. М. Сорба, Л. Я Угрин та ін.]. - Львів: «Новий Світ-2000», 2014. – 779 с.

3.                     Політологія: навчальний енциклопедичний словник довідник для студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації / За наук. ред. д-ра політ. н. Н. М. Хоми [В. М. Денисенко, О. М. Сорба, Л. Я Угрин та ін.], 2-ге видання, стереотипне. - Львів: «Новий Світ-2000», 2015. – 779 с.

4.                     Новітня політична лексика (неологізми, оказіоналізми та інші новотвори) / [І. Я. Вдовичин, Л. Я. Угрин, Г. В. Шипунов та ін.]; за наук. ред.. Хоми Н. М. - Львів: «Новий Світ-2000», 2015. –492 с.

5.                     Політична думка ХХ – початку ХХІ століть: методологічний і дидактичний підходи: підручник: у 2-х т./ за заг. ред.. Н.М. Хоми; [Т.В. Андрущенко, О.В. Бабкіна, В.П. Горбатенко та ін.]. – Львів «Новий Світ-2000», 2016. – Т. 1. - 516 с.

6.                     Політологія: сучасні терміни і поняття. Короткий навчальний словник-довідник для студентів ВНЗ І-ІV рівня акредитації. – 4-тє видання, виправлене і доповнене / укладач В. М. Піча, наук. редакція Л. Д. Климанської, Я. Б. Турчин, Н. М. Хоми. – Львів: Новий Світ – 2000, 2015. 516 с.

Опитування

Шановні студенти! Що найбільше приваблює вас у навчально-виховному процесі, організованому кафедрою політичних наук?

Високий фаховий рівень викладачів - 28.6%
Дружня, тепла атмосфера навчання - 32.9%
Використання нетрадиційних та інтерактивних методів навчання - 10%
Надзвичайно нерозвідана і притягуюча глибина найцікавішої науки в світі - політології - 28.6%